Deklaracja dostępności Odległość pomiędzy znakami Odległość pomiędzy liniami Zmień kontrast Zwiększ czcionkę Przywróć ustawienia Zmniejsz czcionkę RSS

Witamy na nowej stronie Urzędu Miejskiego w Siedliszczu.                                                Witamy na nowej stronie Urzędu Miejskiego w Siedliszczu.                                               Witamy na nowej stronie Urzędu Miejskiego w Siedliszczu.

COVID-19 - Prośba do interesantów

środa, 2020-10-14

!! UWAGA !!
MIESZKAŃCY I INTERESANCI URZĘDU MIEJSKIEGO W SIEDLISZCZU

W związku ze stałym zagrożeniem epidemicznym związanym z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, mając na uwadze ochronę zdrowia i życia interesantów i ich rodzin oraz pracowników urzędu, zwracam się z prośbą o rozważenie możliwości załatwiania spraw urzędowych telefonicznie, e-mailowo lub za pośrednictwem platformy E-PUAP.

 

Wykaz numerów telefonicznych oraz danych adresowych:

 

 

Informujemy również, że wszelkie informacje na temat sposobu załatwiania poszczególnych spraw oraz wnioski/formularze znajdują się na stronie BIP pod adresem: kliknij tutaj

Celem zwiększenia bezpieczeństwa oraz ograniczenia do minimum, czasu oczekiwania w siedzibie urzędu, zaleca się wcześniejsze uzgadnianie terminu wizyty.

 

 

Dokument Podpisał:

BURMISTRZ SIEDLISZCZA
Hieronim Zonik 

covid 19

Aktualności

Droga zimowa

Zimowe utrzymanie dróg

03.12.2021

Urząd Miejski w Siedliszczu przekazuje wykaz podmiotów odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2021/2022. W celu identyfikacji podmiotu odpowiedzialnego za utrzymanie drogi, chodnika pomocna będzie poniższa mapa.

Czytaj dalej
Czytaj dalej
PRZEMOC W RODZINIE !? - Co możesz z... - zdjęcie ilustracyjne

PRZEMOC W RODZINIE !? - Co możesz z...

26.11.2021

Przemoc jest zjawiskiem występującym powszechnie w naszym społeczeństwie. Dotyka ona rodzin o różnym statusie społecznym i należy ją zaklasyfikować do kategorii negatywnych i szkodliwych społecznie. Rodzina w życiu człowieka jest najważniejszym środowiskiem kształtowania osobowości, systemu wartości oraz światopoglądu i stylu życia.

Czytaj dalej
Czytaj dalej
Zebranie uczestników scalenia gruntów - zdjęcie ilustracyjne

Zebranie uczestników scalenia gruntów

17.11.2021

ZAWIADAMIAM o zebraniach uczestników scalenia gruntów położonych w granicach obszaru scalenia obrębów Wola Korybutowa Pierwsza, Wola Korybutowa Druga i Wola Korybutowa - Kolonia, gmina Siedliszcze, w celu podjęcia uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dokonany szacunek gruntów.

Czytaj dalej
Czytaj dalej
Zaproszenie na XXVII sesję Rady Miejskiej w Siedliszczu  - zdjęcie ilustracyjne

Zaproszenie na XXVII sesję Rady Miejskiej w Siedliszczu

15.11.2021

ZAPROSZENIE Przewodniczący Rady Wiesław Prażnowski zaprasza na XXVII sesję Rady Miejskiej w Siedliszczu, która odbędzie się w dniu 18 listopada 2021 r. (czwartek) o godz. 9:00 w Domu Kultury w Siedliszczu.

Czytaj dalej
Czytaj dalej

Może Ciebie zainteresować