RSS

Witamy na nowej stronie Urzędu Miejskiego w Siedliszczu.                                                Witamy na nowej stronie Urzędu Miejskiego w Siedliszczu.                                               Witamy na nowej stronie Urzędu Miejskiego w Siedliszczu.

Podpisano umowę na realizację inwestycji w ramach programu Polski Ład

poniedziałek, 2022-03-14

W dniu 14 marca 2022 r. Gmina Siedliszcze podpisała umowę na ralizację inwestycji w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Umowa dotyczy kompleksowej gospodarki wodno - ściekowej w Gminie Siedliszcze w zakres przedsięwzięcia: budowa sieci wodociągowej (583,6mb) i kanalizacyjnej (592,4 mb) przy ul. Spacerowej w Siedliszczu,zaprojektowanie i wykonanie modernizacji węzła odwadniania i higienizacji osadów ściekowych na oczyszczalni ścieków w m. Siedliszcze,dostawa i montaż urządzeń w ramach modernizacji przepompowni ścieków w m. Siedliszcze, pompowania ul. Sokolec oraz pompowania ul. Mickiewicza. Gmina Siedliszcze pozyskała doponansowanie w kwocie 1 602 650,00 zł, warotść podpisanej umowy z firmą Sławomir Dymowski IBF wynosi 3 346168,00 zł. Przwidywany termin zakończenia robót 14 miesięcy od dnia podpisania umowy.

 

Tablica edycja I

Aktualności

Punkt Iinformacyjny Funduszy Europe... - zdjęcie ilustracyjne

Punkt Iinformacyjny Funduszy Europe...

12.09.2022

ustalimy czy Twój pomysł ma szanse na wsparcie z Funduszy Europejskich, krok po kroku przedstawimy proces ubiegania się o dofinansowanie, udzielimy Ci wsparcia przy przygotowaniu projektu, jeśli otrzymasz dotację, pomożemy w jej rozliczeniu.  

Czytaj dalej
Czytaj dalej
Trening systemów alarmowych - zdjęcie ilustracyjne

Trening systemów alarmowych

31.08.2022

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie informuje, że w dniu 1 września 2022 r. o godz. 12.00 w województwie lubelskim przeprowadzony będzie trening uruchamianiasystemów alarmowych

Czytaj dalej
Czytaj dalej
Zaproszenie na sesję Rady Miejskiej w Siedliszczu  - zdjęcie ilustracyjne

Zaproszenie na sesję Rady Miejskiej w Siedliszczu

29.08.2022

ZAPROSZENIE Przewodniczący Rady Wiesław Prażnowski zaprasza na XXXIV sesję Rady Miejskiej w Siedliszczu, która odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2022 r. (środa) o godz. 9:00 w Domu Kultury w Siedliszczu.

Czytaj dalej
Czytaj dalej
IMGW - burze z gradem - zdjęcie ilustracyjne

IMGW - burze z gradem

29.08.2022

Nazwa biura: IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Warszawie Zjawisko/stopień zagrożenia: burze z gradem

Czytaj dalej
Czytaj dalej

Może Ciebie zainteresować